Хромування та золочення

Хромування будь-яких твердих поверхонь предметів будь-яких розмірів.

Epoksar Technologies

Хромування

Хімічна металізація – це технологія нанесення на будь-які тверді поверхні та предмети покриття “хром”, “дзеркало” та “золото” за допомогою процесу хімічного хромування. Ми можемо хромувати пластик, склопластик, метал, скло, кераміку та інші тверді поверхні, отримуючи металеве покриття з відмінними експлуатаційними якостями та покращити зовнішній вигляд. Споживачам подобаються поверхні із дзеркально-металевим блиском, у той час як бізнес отримує прибуток за рахунок продажу товарів, що привертають увагу.

Естетика
Завжди придає виробам елітний та коштовний вигляд
Захист
Антикорозійні властивості та збільшення зносостійкості
Застосування
Транспорт, Медицина, Реклама, Виробництво, Дизайн та Мистецтво.

Хромування

Хімічне хромування – це нанесення дзеркально-блискучих покриттів як на невеликі, так і на габаритні вироби. Хромовані нами вироби успішно проходять випробування на корозійну стійкість та мають високі експлуатаційні властивості.

Габаритне хромування

На відміну з інших підприємств, ми спеціалізуємося на габаритному та крупногабаритному хромуванні: великі конструкції, скульптури, машини, панелі тощо.

Золочення

Один з найпопулярніших видів хромування виробів. Застосовується для покриття склопластикових або гіпсових садових скульптур, покриття “під золото” (кольором золота) предметів інтер’єру, дизайнерських виробів, золочення гіпсу, ліпнини тощо.

Дзеркальна металізація

Поширений вид хромування виробів, яка застосовується при виготовленні дизайнерських скульптур у торгово-розважальних центрах, рекламних вивісок, предметах інтер’єру та елементах виставкових конструкцій, сувенірної продукції та інше.

Кольорове хромування

Крім класичного хромування виробів під срібло, Ви можете вибрати необхідний саме Вам колір (найпопулярніші варіанти: чорний хром, жовтий, темно-жовтий, помаранчевий, червоний, темно-червоний, коричневий, зелений, синій, фіолетовий, чорний).

Тверде хромування

Захисний твердий хром використовується для підвищення зносостійкості. Більш товстий шар хрому дозволяю продовжити термін служби деталей, що використовуються в екстремальних умовах зносу.

Epoksar Technologies

Компанія Epoksar Technologies – один з лідерів ринку декоративних покриттів для великогабаритних виробів. Наявність власних виробничих площ та величезний досвід роботи дозволяє нам надавати повний спектр послуг з хімічної металізації та хромування, у тому числі золенні та кольоровому хромуванні. Основними принципами нашої роботи є високий сервіс та якість надання виконаних послуг.

Контактна інформація

Україна, місто Харків, вул. Вишнева

+38 (050) 649-79-88

info@epoksar.com.ua