Професійний ремонт склопластику

будь-якої складності

Epoksar Technologies

Ремонт виробів з склопластику

Ремонт виробів зі склопластику можна умовно поділити на такі види:

Дрібний
не вимагає особливого простору в майстерні, наприклад, ремонт бампера зі склопластику, ремонт деталей кузова, ремонт меблів зі склопластику, ремонт склопластикового бака, ремонт деталей зі скловолокна, обваження автомобіля і т.д.
Середній
вимагає значного простору, наприклад, ремонт човнів зі склопластику, ремонт склопластикового корпусу промислового обладнання тощо.
Великий
вимагає завчасної домовленості для звільнення великого простору та підготовки місця роботи, наприклад, ремонт яхти або великого катера, у т. ч. ремонт пробоїн, ремонт склопластикової цистерни, ремонт корпусу автобудинку і т.д.

Човни і літаки

а також квадроцикли, катамарани, яхти і інший водний транспорт. Можемо відремонтувати елементи літаків і вертольотів легкої авіації.

Елементи декору та меблі

дизайнерські меблі зі склопластику, панелі зі склопластику, вуличний декор, рекламні та скульптурні елементи.

С/г ємності, цистерни

для добрив, хімії, та будь-які інші ємності з хімічно стійкого склопластику. А також септики, ванни та інші ємності загального і промислового призначення.

Корпуси обладнання

промислові корпуси, а також можемо відремонтувати корпуси спортивного обладнання, дитячі майданчики, фасади.

Матриці під вироби

ремонт склопластикових матриць під композитні матеріали, штучний камінь, пластик ABS, бетон.

Авто бампера

+ обвіси та інші елементи тюнінгу. Можемо замінити металевий елемент склопластиком (крило, капот і т.д.)

ремонт склопластику

Epoksar Technologies

Компанія Epoksar Technologies – багатопрофільний виробник виробів зі склопластику, наше підприємство також надає послугу ремонту склопластику. Композитні вироби відрізняються своєю міцністю, особливо якщо виконані професіоналами з високоякісної сировини, проте наша людина може зламати все, що завгодно. Тому ми з радістю допоможемо Вам у ремонті та відновленні склопластикових виробів. Ціну ремонту склопластикового виробу ми зможемо сформувати лише після вивчення характеру поломки та стану всього виробу. Телефонуйте – ми із задоволенням проконсультуємо Вас!

Контактна інформація

Україна, місто Харків, вул. Вишнева

+38 (050) 649-79-88

info@epoksar.com.ua